Sarah Bilerová

D6

Pub quiz

Tento druh zábavy asi nevyžaduje příliš vysvětlování. Budou týmy po 3 lidech, můžete se však hlásit klidně i jako jednotlivci a parťáci vám na místě budou přiděleni. Pokud by nějaký tým byl jen ve 2 lidech, tak dostane na začátku pár bodů navíc, aby se dorovnal tento handicap. Startovné je 50 korun na osobu, první 3 týmy budou mít odměny.

ProvedeníDiskuze
Míra zapojení účastníkůstřední – účastníci budou sami zkoušet jednotlivé aktivity a budou aktivně zapojeni
Doplatek na místě50
Lektor
Jan Gutvirt (Goofy)
Zajímám se o vzdělávání a osobní rozvoj, zejména následující oblasti a obory: filosofie, meditace, psychotesty, rétorika, logika. Celkově se snažím být tvůrčí a inovativní, propojovat různé obory či postupy. Také jsem několikrát publikoval v časopise, zajímá mě tedy psaní. Mám zkušenost s organizováním menších srazů pro okruh přátel, různé debatní a řečnické akce.
Sarah Bilerová (Sary)
Ahoj, jmenuju se Sarah Jane. Jsem učitelkou matematiky a přírodních věd na plný úvazek na ZŠ. V době před pandemické jsem pracovala jako gamemaster únikových her a jako technická podpora pro kvíz. Dlouhodobě se věnuji, ale práci s dětmi. Jezdila jsem jako instruktor na školy v přírodě a letní tábory. Na CVVZ jsem byla zatím jen jednou, ale velice jsem si to užila, proto jedu i letos a těším se na spoustu nových zkušeností a poznání nových lidí.

Zobrazit termíny programu

0 komentářů