Přiložené soubory:

info (png)
mapa-mesta (jpg)

zpět

Důležité info před letošní neSKUTEČnou CVVZ

Už se jen třikrát vyspíte a máme tu SKUTEČnou CVVZ. Proto je na místě si shrnout všechno důležité. Čtěte více v článku.

Prezence
Prezence všech účastníků bude probíhat od 17:00 na ZŠ Komenského (K). Odtud se pak rozejdete do svého místa ubytování – ZŠ Smetanova (S), Gymnázium (G) či Sportovní hala (H). Obě spací školy budou nonstop hlídány SOSkou a na hale bude vrátný. Do všech prostor bude umožněn vstup pouze s ID páskou, kterou dostanete právě na prezenci. Nezapomeňte si přezůvky, všude se přezouváme. Pokud hodláte na akci i spát, tak do škol si přibalte spacák a karimatku. Pro rychlé nabrání síly po cestě, dostanete u prezence také bagetu.
Jestli jste ještě do dnešního dne CVVZ neuhradili, budete mít možnost platby (649 Kč) na místě. Ale pouze v hotovosti a českých korunách.

Slavnostní zahájení
Oproti původně plánovanému a oznámenému Palackého náměstí, se páteční zahájení uskuteční před ZŠ Komenského od 22 hodin. A teď to nejdůležitější: na zahájení si z domů vezměte nějakou hračku (plyšáka, pastelky,…), která se vám vejde do kapsy a můžete ji postrádat nebo poslat dál.

Sobotní ceremoniál
Slavnostní ceremoniál se uskuteční v Kulturním klubu Skuteč (KKS), kde ostatně probíhají i dvě největší přednášky letošní CVVZ (PhDr. Lidmila Pekařová a Kovy). Začátek je opět ve 22 hodin.

Ubytování
Klasické ubytování ve třídách asi nepotřebuje další komentář. Jen snad připomínka přezůvek, spacáku a karimatky. Placené ubytování je ve sportovní hale (H), která je hned vedle ZŠ Komenského. Na recepci bude seznam ubytovaných včetně čísel pokojů. Klíčky od pokoje nechávejte vždy na recepci.

Stravování
Stálí účastníci se stravují ve školní jídelně na adrese Osady Ležáků 892. To, jaké jste si zvolili jídlo, budete mít vytištěné na druhé straně jmenovky.
Lektoři, VIP, pořadatelé, bezlepkáři a SOSka jedí v jídelně na gymnáziu. Tento způsob jsme zvolili pro rychlejší odbavení. Prosím o dodržení místa stravování, ať kuchařkám vychází počty obědů.
Časy jídel:
sobota – snídaně 7:00 – 8:30, oběd 11:30 – 13:00 a večeře 18:30 – 20:00
neděle – snídaně 7:00 – 8:30 a oběd 11:30 – 13:00. Pokud budete chtít balíček na cestu, vyzvednete si ho ve stejný čas.
Prosíme, abyste byli ohleduplní a na jídle se moc nezdržovali, ať se stihnou vystřídat všichni. Předem vám přejeme dobrou chuť a příjemně strávené chvíle ve frontách.

Doprava
Pokud se do Skutče vydáte autem, tak veškeré možné parkovací plochy najdete na přiložené mapě vyznačené modře. Mějte na paměti, že Skuteč je malé pěti tisícové město a tolik místa tu není. Navíc musí někde parkovat místní. Doporučujeme využít parkoviště za hřbitovem, které je kousek od ZŠ Smetanova.
Autobusy staví na Palackého náměstí, odkud se vydáte Tylovou ulicí (mezi úřadem a Restaurací U Jonáše) rovnou k ZŠ Komenského (K).
Přijedete-li vlakem, tak nejlepší je vystoupit a vlastně i koupit si lístek jen do Žďárce u Skutče. Pozor, neplést se Ždírcem (nad Doubravou)! Ze Žďárce vás do Skutče odveze kyvadlová doprava přímo ke škole. Rozpis najdete na webu www.cvvz.cz.

Aplikace
Stejně jako minulý rok, tak i letos vytvořil Martin Köhler aplikaci. Pokud máte chytrý telefon s Androidem, tak ji vyzkoušejte – https://bit.ly/aplikace-CVVZ. Může se stát skvělým pomocníkem. Veškeré dotazy, náměty a připomínky k aplikaci směřujte přímo na Martina (info@martinkohler.cz). Nezapomeňte si v aplikaci stáhnout aktuální data (Menu – aktualizovat data).

Poslední drobné organizační věci:

  • Hlavní dění bude probíhat na ZŠ Komenského (K). Tam bude íčko, štáb s lektornou, čajovna, bufet, herna, prodejci i zeď programů.
  • Pokud jste si z nějakého důvodu nestihli zapsat programy nebo se na místě rozhodnete pro jeho úpravu, můžete využít zeď programů. Na exkurze a programy mimo ZŠ Komenského (K) nebo sportovní halu (H) je sraz vždy před ZŠ Komenského (K).
  • Na íčku si budete moci koupit památeční tričko nebo ponožky.
  • Pokud chcete prezentovat svou organizaci, oddíl,… budete mít možnost ve 2. nebo 3. patře. Neposkytujeme žádné nástěnky, ale nějaké stoly tam navíc budou. Takže ideální pro prezentaci budou rollupy.
  • A nemusíme snad ani připomínat, že CVVZ je nealko akce. Neberte s sebou ani žádné drogy a podobné látky. Kouření bude povoleno pouze mimo areály škol – tzn. nekuřte ani před vchodem do škol. Děkujeme.

Případné další informace a podrobnosti najdete na webu www.cvvz.cz nebo facebooku www.facebook.com\cvvz.cz.

Kdybyste měli jakékoliv další dotazy, směřujte je na:
Matěj Zelinka – 602 422 821, matej.zelinka@gmail.com
Martin Benák – 608 823 132, benak@chrudimka.cz

Těšíme se na viděnou ve Skutči

Fotogalerie

Důležité info před letošní neSKUTEČnou CVVZ