LIMAN SPORT

Ušetři za poštovné! Objednej přes eshop a my ti zboží přivezeme na CVVZ.

Objednávky přijímáme na eshopu LIMANSPORT až do 10. listopadu. U zboží objednaného do konce října zaručujeme dodání na akci. Stačí v objednávce zvolit osobní odběr na CVVZ.

Na nákup pro dětské organizace poskytujeme zároveň slevu 5%.


MEXIČAN

Mexičan zve do jeho stánku, který bude zase po roce k vašim službám na CVVZ. Opět vám nabídne nejen uzlovačky, nože, korálky, náušnice a jiné maličkosti, ale také již tradiční kolo štěstí a soutěž, kde můžete vyhrát zboží v ceně až 350 Kč dle vlastního výběru. Informace o soutěži najdete na stánku i na letácích po budově.

Zisk z tohoto prodeje je určen z větší části na další akce severomoravské pobočky Sdružení přátel Jaroslava Foglara.


MRAVENEC

Nabízí celotáborové a etapové hry, hrníčky her, literaturu zabývající se tábory, víkendovkami, schůzkami a dalšími programy pro děti, mládež i dospělé.

Jestli budete chtít přivézt některé příručky nebo vybavení na CVVZ, podívejte se na www.mravenec.cz a objednejte si je v e-shopu. Vyberte „osobní odběr“ a do poznámky uveďte „Vyzvednu na CVVZ“. Ušetříte tak poštovné a budete mít jistotu, že pro vás zboží bude.


iQLANDIA

Řešíte otázku, kam vyrazit na výlet s dětmi a mládeží? Přijeďte navštívit unikátní vědecko-zábavní centrum s planetáriem iQLANDIA Liberec. Vše si zde můžete osahat a vyzkoušet na vlastní kůži. Čeká vás 11 expozic, přes 400 interaktivních exponátů i planetárium. V ceně vstupenky jsou i badatelské aktivity v expozicích, science show nebo workshopy. Průměrná návštěva u nás trvá cca 4 hodiny, v budově iQLANDIE se nachází i restaurace, která připravuje denní menu.

V sobotu 12.11. můžete ve Skutči navštívit stanoviště iQLANDIE. Kromě informací o iQLANDII jako takové si zde budete moci vyzkoušet i drobné pokusy a získáte informace o možnostech výhodného vstupu do iQLANDIE pro spolky a organizace pracující s dětmi.

Více na https://iqlandia.cz/


Think Creative

Firma Think Creative je česká firma, která vyrábí vlastní kartonové a dřevěné výřezy, včetně různých didaktických pomůcek jako jsou razítka, pexesa a další. Vyrábí také kartonové projektové tabule, které se používají na referáty, projekty a tabla. Více informací o našich produktech můžete najít na našich stránkách www.thinkcreative.cz nebo na eshop.thinkcre­ative.cz Prodáváme také výtvarný materiál vhodný na volnočasové aktivity dětí, tábory, DDM atd. V nabídce máme různé komponenty, samolepky, výtvarku atd.

Think Creative dělá rovněž výtvarné dílny pro děti a seniory a kreativní tábory. Inspiraci na tvoření u nás najdou vedoucí kroužků, táborů i učitelé na Instagramu @thinkcreative_cz a Facebooku Think Creative.cz

Pořádáme projektovou olympiádu „Ukaž, co dokážeš“ na prvním stupni základních škol, která je zaměřená na prezentační dovednosti a kreativní schopnosti žáků . Více informací o tomto projektu najdete na našich stránkách www.projektovaolympiada.cz

Pro účely setkání CVVZ ve Skutči nabízíme účastníkům 5% slevu při objednání a zaplacení zboží přes eshop do 10.11.2022. Zboží dovezeme zdarma na místo, takže ušetří i za dopravu. Stačí zadat kód CVVZ2022, dát převodem a osobní odběr.