Statistiky účastníků

Průměrný věk 29.9 let

Věk Četnost
20 41×
19 41×
24 40×
25 38×
23 37×
18 36×
26 32×
22 29×
21 27×
17 22×
29 21×
27 19×
28 19×
31 17×
30 16×
33 16×
32 14×
40 14×
37 12×
35 11×
34 10×
42 10×
48 10×
39 10×
36
43
47
45
38
41
50
49
46
60
55
54
52
44
56
69
57
2
16
15
67
73
58
59
53
70
61
51
63
3
68
82
71
Město Četnost
Praha 52×
Brno 33×
Pardubice 20×
Tišnov 20×
Ostrava 18×
Žďár nad Sázavou 13×
Třebíč 12×
Praha 4 12×
Týniště nad Orlicí 11×
Náchod 11×
Šumperk 10×
Bratislava 10×
Jihlava 10×
Praha 8
Chrudim
Rychnov nad Kněžnou
Ledenice
Praha 6
Olomouc
Litomyšl
ČERVENÉ PEČKY
Praha 5
Opava
Praha 10
Kladno
Chomutov
Štramberk
Česká Lípa
Hlinsko
Skuteč
Modřice
Praha 1
Cvikov
Šternberk
Říčany
Opatovice nad Labem
Prostějov
Praha 3
Holešov
Rosice
Moravská Třebová
Jesenice
Lutín
Zubří
Lužice
Moravská Nová Ves
Neratovice
Praha 9
Tábor
České Budějovice
Praha 2
Vsetín
Plzeň
Žamberk
Králův Dvůr
Lanškroun
Praha 11
Vřesina
Most
Kolín
Rudná
Karviná
Dvůr Králové
Ostrava - Michálkovice
Blansko
Karviná 7
Trutnov
Velká Bystřice
Říčany u Prahy
Stupava
Ústí nad Labem
Velká Losenice
Hradec Králové
Havířov
Beroun
Bučovice
Rouchovany
Úštěk
Slatinice
Cerekvice nad Bystřicí
Klášterec nad Ohří
Nelahozeves
Městec Králové
Vamberk
Žďár nad Sázavou 1
Rychvald
Čejkovice
Kostelec na Hané
Nové město nad Metují
Ostrava-Poruba
Lichnov
Kostelec nad Orlicí
Banská Bystrica
Strakonice
Liberec
Bohušice
Tajov
Nové Město na Moravě
Budišov
Sloupnice
Vrané nad Vltavou
Rudice
Frenštát pod Radhoštěm
Karviná 4
p. Smiřice
Liptál
Brno - Řečkovice
Praha 9 - Čakovice
Nový Jičín
Harrachov
Moravský Krumlov
Komárov
Kojetín
Tuchořice
Frenštát p. R.
Cerekvice nad bystrici
Nová Paka
Vortová
Bohuslavice
Koclířov
Dvůr Králové nad Labem
Trmice
Provodov
Olešnice
Vykáň
Sedlčany
Morašice
Kuřim
Trenčín
Šimonovice
Ždírec nad Doubravou
Šumvald
Hlučín
Zbečník
Týnec nad Labem
Štepánovice
Buštěhrad
Liberec 1
Zábrodí
Sebranice
Petřvald
Hrotovice
Mirovice
Kvasice
Stehelčeves
Orlová
Bílý Kostel nad Nisou
Brno-sever
Hranice na Moravě
Čermná nad Orlicí
Jeseník
Lichnov u Nového Jičína
Šestajovice
Vrchlabí
Lobodice
Mirovice, Myslín
Lovosice
Hradec Králové - Kukleny (část)
Hrádek
Kamenný Přívoz
Sloup
Praha 8 - D.Chabry
Nový Malín
Praha5
Ostrava Poruba
Chropyně
Zaječice
Leština
Praha Klánovice
Havířov-Město
Olomouc Velký Týnec Vsisko
Brno Řečkovice
Český Těšín
Holedeč
Lomnice nad Popelkou
Sentice
Praha (Nové Město)
Jilemnice
Rybitvi
Hostivice
Martin
Vysoké Chvojno
Nový Brázdim
Újezd u Brna
Dobříš - Dobříš
Jívka
Kunvald
Praha 5 - Zličín
Frýdek - Místek
Čelakovice
Praha 15
Holany
Úholičky
Kunovice
Praha 12
Velká Polom
Čeladná
Přibyslav
Ostrava 25
Klecany
Záměl
Zastávka
Ostrov u Macochy
Jestřebí
Kosmonosy
Ústí nad Orlicí
Rokytnice v Orlických horách
Jakubovice
Říčany (Praha-východ)
Všenory
Bukovany
Žacléř
Česká Skalice
Benesov
Rapšach
Dlouhá Třebová
Uherský Brod
Křtiny
Ostrava-Koblov
Chotoviny
Pustá Kamenice
Benešov
Chlumec nad Cidlinou
Vysoké nad Jizerou
Mikulčice
Studenec u Horek
Předklášteří
Praha 14
Karviná 1
Praha 10-Vršovice
Jílové u Prahy
Bukovice
Bechyně
Rájec-Jestřebí
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brand
Chomutovice
Kšely
LIBÁŇ
Želešice
Rousínov
Deblín
Dobroslavice
Pohořelice
Dymokury
Protivín
Praha (Vinohrady)
Pustějov
Brandýs nad Orlicí
Krouna
Bernartice nad Odrou
Větřkovice
Červená Voda
Hronov
Praha 10 Vinohrady
Chotětov
Sudoměřice u Bechyně
Tatenice
Praha 9 - Prosek
Sušice
Hranice 1
Kozárovice
Prušánky
Frýdek-Místek
Červený Kostelec
Strančice
Kameničná
Jarovnice
Bochovice
Praha 4-Braník
Louny
Praha 7
Kladno 2
Malhostovice
Praha 9 - Satalice
Odolena Voda
Bratilsva
Příbram
Zlín
Organizace Četnost
Pionýr, z.s. 59×
Hnutí Brontosaurus 42×
Duha 40×
Česká tábornická unie, z.s. 36×
Asociace TOM 34×
Junák - český skaut, z.s. 32×
Dům dětí a mláděže 24×
ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže 14×
Česká rada dětí a mládeže 12×
Spolek Kokos 12×
Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. 12×
Vesmír Říčany, z.s. 12×
Letní tábor Krasnice, z.s. 10×
Hnutí DUHA
Radost-Ostrava, z.s.
Halahoj
OSJO, z.s.
Slovenský skauting
Spolek Ka-Mil
Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka
Inspiro - středisko volného času Tišnov
Fantazie Vrchlabí, z.s.
Táborový klub Hradečtí Lvi z.s.
Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s.
KLUB PATHFINDER z.s.
DUHA AZ
Žijeme naplno
DUHA Barrandov
Altus, z.s.
ZuM je radost, z.s.
Mladí chovatelé zvířat, z.s.
DDM Týniště nad Orlicí
Úsmev ako dar, o.z.
MINDOK s.r.o.
Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace
VIDA! science centrum
Duha z. s.
Žijeme naplno z.s.
ASTRA, centrum volného času, Frenštát p. R., příspěvková organizace
Centrum Jana XXIII., z.s.
Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
Rozjeď se z.s.
Dorostová unie
Oddíl Vlčata JAVOŘICE, z.s.
EnjoyTeam
Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace
Prázdninová škola Lipnice, z.s.
Kondor
Český svaz ochránců přírody
Žraloci Ledenice
Vesmír Říčany, z. s.
www.EnjoyTeam.cz
DDM
DBH, Jump Family Most
Farg - záchranná o.s.
Javořice z. s.
Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs
STTO z.s.
Déčko - DDM Rychnov n. Kn.
Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s.
Jiná Seznamka
Moravian Science Centre Brno
Rada dětí a mládeže Pardubického kraje, z. s.
Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi
RC Beruška Strakonice
ZŠ a MŠ DR.EDVARDA BENEŠE
VEŠke, z.s.
Tábory Nás Baví, z.s.
MŠ Mozaika
Spolek evropských bojových umění
VIDA!
“Žijeme naplno”
Sluníčko-centrum pro rodinu z.s
Rodinné centrum Beruška Strakonice
Amnesty International
Science Reveal
JEJDA..., z.s.
Žijeme na plno
ZŠ Gajdošova
Fantazie Vrchlabí z.s.
KAPAP CZECH
Středisko volného času, p. o.
Pionýr
ČTU - Placatý kámen, Havířov
Orvo
Fantazie Vrchlabí
Moravian LARP, z.s.
Vlčia svorka
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
PRESS, Asociace NNO JČK. GNF, Klub Kresleného Humoru, Junák
Duha Alternativní Zóna
Kostíci
Fantazie Vrchlabí,z.s.
Tojstoráci
Dům dětí a mládeže Vamberk
SPJF
"Žijeme naplno" z.s.
7 DNÍ, z. s.
SVČ, p. o.
Sdružení FILIA z. s.
Oddíl Vlčata Javořice z.s.
Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12
Modré lvíče z. s.
Stezka Českem
”Žijeme naplno” z.s.
Zelený dům Chrudim
Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s
Gamecon
Sluníčko centrum pro rodinu z.s
VSŠ
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dašice
neformální skupina Cardio Youngs
www.socialniradce.cz
Peer2Peer
DUHA z.s.
Masarykova ZŠ a MŠ Kunvald
NAŠE SLNKO o.z.
Skaut ABS
HWPL
Mravenec - nakladatelství
Občanské sdružení Altus
Think Creative, s.r.o.
NAŠE SLNKO, o.z.
Moudrá sova, spolek
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
Young Life Brno
MOP Stopa Klánovice
ZŠ Moravany, okres Pardubice
11. zbor Biele Delfíny, oddiel Carrigo
T.J. Sokol Všetuly
Placatý Kámen Havířov
DÉČKO-DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
ZŠ Hodžova Trenčín ŠKD