Lukáš Dadej

W51

Marketing na sociálních sítích (Facebook + Instagram)

1. Jak vytvářet na sociálních sítích obsah, který opravdu zaujme? - Aktuální trendy pro atraktivní video/grafiky a prodejních texty, - Nejpopulárnější formáty FB+IG a proč se vézt na jejich vlně, - Kde nejčastěji sledujeme sociální sítě a proč to děláme? 2. Jak se propagovat bez jediné Koruny do reklamy? - Jak využít organického šíření příspěvků pomocí interakcí & sdílení, - Proč byste se měli zákazníků nejdříve ptát a až potom prodávat, - Jak se "porvat" s otravy a urážením na sociálních sítích! 3. Placená a výkonnostní reklama v praxi: - Jaké výhody přináší placená reklama a jak z ní vymáčknout maximum, - Zkontrolujeme nejdůležitější nastavené a zabezpečení reklamního účtu, - Vytvoříme si naši 1. reklamu na Facebook & Instagramu a naučíme se ji správně vyhodnocovat, - Proč jsou automatizované remarketingové kampaně zlatý důl a jak na ně, - Co všechno za své peníze na sociálních sítích očekávat? * Doporučení na pokročilé nástroje pro tvorbu, správu a plánování obsahu na sociálních sítích

ProvedeníWorkshop
Míra zapojení účastníkůstřední – účastníci budou sami zkoušet jednotlivé aktivity a budou aktivně zapojeni
Pomůcky- Přihlašovací údaje ke svému Facebook a Instagram účtu, - Platnou platební kartu ze které budou platit případné reklamy na Facebooku a Instagramu (není třeba nic platit, ale pro dokončení 1. reklamy, kterou na workshopu nastavíme je přidání karty povinné).
Lektor
Lukáš Dadej
Marketingový HRDINA, který přiletí kdykoliv, budeš v nesnázích s marketingem na sociálních sítích - Posledních 10 let spravuji reklamní kampaně pro desítky Českých podnikatelů i celosvětové projekty jako Webnode + Smartlook: A do konverzních kampaní jsem s nimi investoval přes $1 Milion dolarů! - Mými #živými workshopy: Marketingu na sociálních sítích prošlo více než 1000+ spokojených podnikatelů a markeťáků.

Zobrazit termíny programu

0 komentářů